עולים טק הוקמה על ידי חברת איניטק בתמיכת רשות החדשנות לקידום עולים חדשים בהיי-טק ישראלי.

איניטק הוא בית תוכנה ישראלי חדשני שמתמחה בפיתוח פרויקטי תוכנה לעסקים וסטארט-אפים.

התוכנית מביאה לידי ביטוי את נסיון הרב שצברנו בעבודה מול חברות סטארט-אפ ואנטפרייז מצד אחד ונסיון רב באיתור, מיון, הכשרה ושילוב של עולים חדשים.

התוכנית מכשירה מפתחי Full Stack עולים עם התמחות בטכנולוגיות Python, React, Node וכוללת הכשרה, פרויקטים מעשיים וסטאז' בחברות.נציגים

Ishay Tentser

מנכ"ל, איניטק שרותי תוכנה בע"מ

מנכ"ל

איניטק שרותי תוכנה בע"מ

תוכנית הכשרה והשמה משולבת המיועדת לעולים חדשים ותושבים חוזרים עם נסיון קודם בתחום פיתוח תוכנה והשכלה גבוהה בתחום. המסלול מטפל בכל ההבטים של הכשרה והתאמה לחברות תחת קורת גג אחת.

התוכנית מכשירה מפתחי Full Stack עולים עם התמחות בטכנולוגיות Python, React, Node.

תוכנית ההכשרה מכוונת לצרכי השוק ומקבלת ליווי צמוד מאנשי שטח עם עשרות שנות נסיון בפיתוח תוכנה במסגרת שוק ההייטק בישראל.

אנחנו מסתכלים לא רק על צרכי השוק היום אלה מביטים קדימה לגבי ביקושים הולכים וגדלים בתחום הBig Data/Machine Learning/AI לכן שילבנו בהכשרתינו את שפת Python בשביל להכין מפתחים רלוונטים לתחומים אלה.

נסיונינו כעשור כבית תוכנה הפועל בשוק הישראלי מאפשר לנו לתת ערך מוסף עצום הן לבניית תוכנית הכשרה, ליווי הכשרה מעשית ועיונית וליווי סטאז' והשמה בחברות הייטק.

עצם העובדה שמי שמוביל את התוכנית זה גוף תוכנה מקצועי המתמחה בביצוע פרוייקטי פיתוח והשמות נותן לתוכנית כיוון מאוד פרקטי. אנחנו מכירים את צרכי החברות בשוק, סוגי המעומדים והתחרות ויש לנו את הנסיון ויכולת מקצועית להוביל את הבוגרים להצלחה והעסקה.

כחלק מעבודתינו בתחום אנחנו שמחים להשיק את האתר(www.olim.tech) שנועד להפגיש בין מעסיקים ישראלים לעולים חדשים המחפשים עבודה בהיי-טק.

בוגרינו מועסקים היום במגוון חברות היי-טק כולל: Digital.AI , Avatrade ,Check Point, Autodesk ועוד.

אנחנו מזמינים שותפים נוספים מתעשיה, אקדמיה וממשל להרתם למשימה לאומית של קידום גיוון תעסוקתי בהיי-טק.