מאז 2007 מיסטרביט מספקת שירותי פיתוח תכנה לחברות הייטק גדולות ולסטארטאפים.

מיסטרביט הינה הבעלים של בוטקאמפ התכנות המוערך "קודינג-אקדמי" המכשיר מתכנתים בשיטות ובסטנדרטים של קורס התכנות הצבאי של בסמ"ח-ממר"ם.

ירון ביטון, המוביל הטכנולוגי של החברה ומקימה, היה בעברו מוביל קורס התכנות הצבאי של בסמ"ח-ממר"ם והוא דמות מוכרת ומוערכת בעולם הטכנולוגיה בארץ.

ההכשרה של בית הספר מתמקדת בטכנולוגיות WEB עדכניות כגון VUE, ANGULAR, REACT וכן NODE.JSנציגים

Tal Barak

מנהל מכירות, Misterbit

מנהל מכירות

Misterbit

מקים ומוביל התוכנית, ירון ביטון, הינו ממעצבי קורס התכנות של בסמ"ח (ממר"ם) ומתוך ניסיון בהכשרת אלפי מפתחים מאז 1996.

מסלול הלימודים כולל 15 שבועות של לימוד יומיומי אינטנסיבי ובסופו אפשרות תעסוקה באחד התחומים האטרקטיביים ביותר בשוק. אנחנו מלמדים לכתוב קוד. וכפי שלומדים להיות נגר בבית מלאכה, כך נכון ללמוד קידוד בבית תוכנה. מיסטרביט היא בית תוכנה מוביל בתחום טכנולוגיות ה WEB, ומבצעת פרוייקטים עבור לקוחות מגוונים בארץ ובעולם. מתוך הצרכים הקיימים בשוק בנינו את ההכשרה. הצוות שלנו מורכב ממפתחים מוכשרים עם רצון ויכולת לחלוק את הידע שלהם עם מפתחים אחרים. אנחנו מחוייבים לייצר עבור התלמידים שלנו סביבת לימוד אופטימלית – שם הם לומדים מהר משחשבו ומוקפים באנשים מוכשרים שיקחו אותם קדימה. כל קורס של קודינג אקדמי מלווה בכוח עצמתי של עשרה מתרגלים, מתכנתים, שמלווים את התלמידים לאורך כל שעות היום, כך אנחנו מוודאים שכל תלמיד מגיע להשגים מאוד גבוהים. כיום, בין לקוחותינו חברות מובילות בשוק המודעות לרמתם הגבוהה של בוגרינו ומשלבות אותם כמתכנתים בצוותי הפיתוח שלהן. בין החברות: Natural Intelligence , HoneyBook, eTORO, Datagen ועוד.