היי, אנחנו ג'ולט ואנחנו קיימים כדי לאפשר לאנשים מעולים לבנות קריירה בהייטק.

תכניות הלימודים שלנו נועדו להכשיר אנשי ונשות מקצוע המעוניינים בהסבה מקצועית לתפקידים לא טכנולוגיים בתעשיית ההייטק, או לחילופין, לספק את הכלים הדרושים כדי לעשות את דריסת הרגל בתפקידים ראשוניים מבוקשים כמו SDR או CSM.

ג׳ולט מספקת אלטרנטיבה מודרנית להשכלה גבוהה מאז 2015, עם כלים שעוזרים לקדם את הקריירה ומועברים על ידי מומחים מובילים בתעשייה.נציגים

Ariella Garson

Recruiter & Employer R..., Jolt

Recruiter & Employer Relations

Jolt

Yarden Chayon

Marketing Manager, Jolt

Marketing Manager

Jolt

אנשים בסטנדרט של הייטק, הכשרות בסטנדרט של הייטק.

אנחנו ג׳ולט, סטארטאפ בתחום לימודי ההייטק שנועד להכשיר אנשים מעולים לתפקידים עסקיים בתעשייה. תפקידי ניהול מכירות, פיתוח עסקי, שירות לקוחות ועוד, הפכו למבוקשים ובלתי נפרדים מכל חברה בשנים האחרונות וכיום מהווים כ-45% מכלל התפקידים בתעשיית ההייטק.

אינטנסיביות הקורסים ותנאי הקבלה לג׳ולט מאפשרים לנו לייצר התאמה מדויקת בין מועמדים לבין תפקידים - מה שמאפשר לנו לסייע לחברות הייטק וסטארטאפים, בכל הגדלים, לגייס כוח אדם איכותי ומיומן, באמצעות מרכז ההשמה שלנו והיכרות אינטימית עם כל מועמד.

על תכנית הלימודים:

את תוכנית Enter פיתחנו ביחד עם רשות החדשנות ומנהלים בכירים מחברות הסטארט-אפ וההייטק המובילות בארץ, במטרה להכשיר מועמדים איכותיים לתפקידים עסקיים בתעשייה - בסבסוד משמעותי של המדינה. בתכנית שלנו אנו מכשירים לשני תפקידי Entry Level מבוקשים בהייטק: Sales Development Representative ו-Customer Success Manager. הבוגרים שלנו יצאו מההכשרה כאשר בין היתר הם מבינים מודלים עסקיים של סטארטאפים, את הז׳רגון המקובל בתעשייה ואת הפלטפורמות הטכנולוגיות שעוזרות בעבודה היומיומית (מי אמר Monday?). כל זאת, תוך התמקצעות בתהליכי מכירות, פיתוח עסקי וניהול לקוחות. המרצים בקורס הם מומחים מתעשיית ההייטק שמלמדים את הסטודנטים פרקטיקה מהשטח, לצד הגשת פרויקטים מעשיים בשיתוף החברות המובילות.

המרצים המובילים בקורס:

על מנת לוודא שהסטודנטים בתכנית ילמדו בדיוק את מה שהמעסיקים מחפשים, בנינו אותה בשיתוף פעולה עם מומחים מובילים בתעשייה:

  • אורי שניידר, מנהל בכיר של צוות Inside Sales וניהול תיקי לקוחות בחברת SimilarWeb.
  • דוד ביורסקי, Director of Sales בכיר בחברת monday.com עם ניסיון עשיר במכירת תוכנות ללקוחות B2B בהתמחות של חברות SaaS.
  • לירון קפלן, מומחה מכירות ופיתוח עסקי בארץ ובחו"ל. עובד עם חברות מובילות בתעשייה ובעל חברה לייעוץ בתחומי המכירות, Bseller.
  • יעל חלוץ, VP of Global Customer Success בחברת Papaya ומומחית בתחומי אופרציה וניהול לקוחות גלובליים.

הבוגרים:

הבוגרים והבוגרות שלנו מגיעים ממגוון רקעים וחלקם אף ללא ניסיון תעסוקתי בכלל. מה שכן משותף לכולם הוא הרצון להצליח, בשילוב מדהים עם מוטיבציה גבוהה, אמביציה ואינטליגנציה. תהליך המיון והקבלה לתכנית כולל מבחן התאמה ובתוכו בחינת רמת אנגלית, חשיבה עסקית וראיון מקצועי.

לא הספקנו להגיד Enter וכבר הבוגרות והבוגרים שלנו הספיקו להשתלב בסיום הקורס (וחלק אפילו תוך כדי הקורס) בחברות הייטק וסטארט-אפ מובילות בתעשייה כ-Customer Success Managers ו-Sales Development Representatives.

הם מספרים לנו שכבר ביום הראשון שלהם בחברה הם הרגישו שהם מבינים הכל ויודעים מה נדרש כדי פשוט להתחיל לעבוד, כי זמן הכשרה שווה כסף.