קבוצת הייעוץ HMS הינה גוף מוביל בישראל בתחום הייעוץ, השירותים המקצועיים והמחשוב למגזר הבנקאי/פיננסי ולמגזר הממשלתי. לקבוצה נבחרת של כ-330 מומחים רב תחומיים בממנפים את יכולותיה בתחומי מערכות המידע, ניהול סיכונים, מערכות ליבה, סייבר, רובוטיקה, מיקור חוץ ורגולציה ומספקים ללקוחותיה יתרון עסקי מתמשך.

לHMS כ-28 שנות ניסיון עם מאות פרויקטים בנושאי יעוץ, פיתוח ואינטגרציה של פתרונות מחשוב רחבי היקף לארגונים גדולים ובינוניים.נציגים

Or Zafni

Marketing&Digital Manager, hms דב הלפרין יועצים בע"מ

Marketing&Digital Manager

hms דב הלפרין יועצים בע"מ

קבוצת הייעוץ HMS הינה גוף מוביל בישראל בתחום הייעוץ, השירותים המקצועיים והמחשוב למגזר הבנקאי/פיננסי ולמגזר הממשלתי. לקבוצה נבחרת של 330 מומחים רב תחומיים הממנפים את יכולותיה בתחומי מערכות...

קורס Data Analyst:

תפקיד של אנליסט דורש יכולת להפיק מידע מנתונים ומידע. זהו תפקיד המתווך בין הארגון למחלקות ה-IT, ומטרתו המרכזית היא לנתח מצב קיים בארגון ולתכנן יעדים על בסיס ניתוח זה, על בסיס מערכות מידע קיימות ואסטרטגיה ארגונית. היכולת לבצע עיבוד, אחסון, ניתוח וחיזוי של הנתונים, היכולת לייצר פרטים חזותיים, לטפל במקורות המידע השונים, לנתח את המידע ולהציג להנהלה את התוצאות הרלוונטיות לקבלת החלטות הן אבני יסוד הכרחיים בהכשרה של כל אנליסט נתונים.

על המרצה:

דניאל ברק - בוגר הנדסת תעשייה וניהול בהצטיינות, בוגר תואר שני מהאוניברסיטה העברית ובנוסף בוגר קורסים רבים בתחום ניתוח מערכות ופיתוח BI, מנתח מערכות ו-Data Analyst עם שנות ניסיון רבות בשילוב ניסיון בהרצאת קורסים.

קורס מבוא לסייבר - Cyber Security level1:

חולשות ובאגים במערכות מחשוב מהוות פרצות דרכן יכולים האקרים לעקוף את ההגנות המובנות ולתקוף מערכות של ארגונים, ובכלל זה תשתיות שפגיעה בהן עלולה להוביל לשיתוק של מערכות חיוניות. הכרת הסיכונים וניהולם הינה חיונית עבור כל עובד, שכן היכולת להכיר ולהבין את האיומים מאפשרת תהליך בריא של ניהול סיכונים ואיזון מתמיד בין צרכים, נוחות ואבטחת מידע ברמה גבוהה, יעילה ופרודקטיבית.

על המרצה:

אור שלום - מומחה לסייבר ו-HLS, ויועץ לגופים, משרדי ממשלה, תעשיות ביטחוניות והמשק. בעל תואר שני ובעל הסמכות אזרחיות וממלכתיות בעולמות אבטחת המידע והסייבר. בין היתר מוביל את תוכנית אימוני חו"ל בסייבר של מכללת תע"ש לאבטחה ולוט"ר והקמת מרכזי מצוינות בסייבר בעולם. עוסק בחדשנות, תכנון ואפיון מערכי אבטחה טכנולוגיים, מוכנות אבטחתית להתמודדות עם איומים טכנולוגיים לגופים שונים בסקטור האזרחי, הביטחוני, התעשיות והאקדמיה.