איי-טי-קיו מפעילה תכניות הכשרה בכל קשת הרמות מקצועיות: מהכשרה והסבה של מאות דורשי תעסוקה מדי שנה בתכניות אינטנסיביות ומגוונת, ועד להכשרה של מאות מהנדסים בשנה בארץ ובחו״ל בהשתלמויות ממוקדות בטכנולוגיות החדשות והמתקדמות בתעשייה. איי-טי-קיו משמשת כשותף וספק של חברת Cisco ויצרנים גדולים נוספים, ומספקת בשמם הכשרות מתקדמות למהנדסים של לקוחותיהם האסטרטגיים ובהם החברות הגדולות במשק. 

אנו מכשירים מומחי אבטחת מידע ומהנדסי רשתות CCNP בשיתוף רשות החדשנות.נציגים

Sharon Tubi

איי טי קיו בע״מ

איי טי קיו בע״מ

מסלול CCNP מהנדסי רשתות תקשורת

תכנית ההכשרה היוקרתית של חברת סיסקו לתפקידי הנדסה בכירים של תשתיות תקשורת. התכנית מכינה את המשתתפים לקראת ההסמכה היוקרתית של חברת סיסקו, אשר נחשבת לאחת התעודות המוערכות והחשובות ביותר בתחום המחשבים והתקשורת. התכנית כוללת למידה מעשית על גבי מעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל, ומותאמת לתכנית החדשה של חברת סיסקו.

תעודת CCNP נחשבת לאחת התעודות המבוקשות והיוקרתיות ביותר בתעשיה, ונחשבת לכרטיס כניסה למשרות נחשקות ובכירות. תכנית ההכשרה מתמקדת בפיתוח המיומנויות המתאימות על מנת להדביק את הדרישה הגוברת לאנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות המודרניות של סביבת התקשורת.

מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

מסלול סייבר מורחב

תכנית הלימודים הרב-תחומית מכשירה אנשי אבטחת מידע שישמשו כ״אולרים שוויצריים״ - טאלנטים בעלי ניסיון מעשי מוכח, ומאות שעות למידה ועבודה מעשית עם מערכות של מגוון יצרנים. בוגרי התוכנית יתאימו להשתלב הן בתפקידי SOC (אנליסטים של אבטחת מידע) והן כאנשי אינטגרציה ו-Professional Services בתחום ה-Security. התכנית מבוססת על התנסות מעשית במערכות של היצרנים המובילים בתעשייה.

תכנית ההכשרה היוקרתית מכינה את המשתתפים לקראת בחינות הסמכה של יצרנים מובילים, אשר נחשבות לחותמת איכות בתעשיית הסייבר בערץ ובעולם. התכנית כוללת למידה מעשית על גבי מעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל, ומותאמת לתכנית החדשות של היצרנים.

מסלול רשתות וסיסטם

ההתפתחות הגלובלית של האינטרנט והצורך הגובר ברשתות ארגוניות מתוחכמות ובמרכזי נתונים מקושרים מייצרים ביקוש הולך וגובר של מקצועני תקשורת מוסמכים השולטים במגוון טכנולוגיות חדשניות ובציוד תקשורת מתקדם. מנהל רשתות הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בעולם הטכנולוגיה, עקב הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו מענה לצרכים הטכנולוגיים ברשת.

מסלול ההסמכה באיי-טי-קיו מכין את המשתתפים לקראת ההסמכה היוקרתית CCNA v7.0 של חברת סיסקו, אשר נחשבת לאחת התעודות המוערכות והפופולריות ביותר בתחום המחשבים והתקשורת, לצד לימודי ניהול של שרתי Windows Server. תכנית ההכשרה מתמקדת בפיתוח המיומנויות המתאימות על מנת להדביק את הדרישה הגוברת לאנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות המודרניות של סביבת התקשורת.

מומחה התקשורת עוסק בתכנון רשתות תקשורת, ניהול והתקנת תשתיות התקשורת בארגון, ניהול שרתים, וכן בבקרה ותחזוקה שוטפת, תוך התאמה לגידול בתשתיות הארגוניות.

במסגרת הקורס, הסטודנטים ירכשו את הטרמינולוגיה והמושגים הנדרשים בעולם ניהול השרתים והתקשורת, וירכשו ניסיון מעשי בעבודה עם מגוון טכנולוגיות ופרוטוקולי תקשורת בסביבת רשת ה-Enterprise. הלימודים מתקיימים בסביבת מעבדת ה-CCIE של איי טי קיו בקמפוס פתח-תקווה, הנגישה גם בחיבור מרחוק, ונחשבת למעבדה המתקדמת מסוגה בישראל ללימודי תקשורת של סיסקו. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisoc IOS XE.