קבוצת SQLink, מעסיקה למעלה מ-2,500 מומחים ויועצים בחזית הטכנולוגיה ומספקת קשת רחבה של שירותים מתקדמים ועדכניים לדרישות השוק בעולמות של: פיתוח תוכנה, אבטחת מידע וסייבר, BI ו-BIG DATA, דיגיטל ו-WEB, בדיקות תוכנה ואוטומציה, ניהול פרויקטים ותהליכי אינטגרציה מורכבים וייעוץ OFFSHORE.

שילוב מנצח של הבנה טכנולוגית מעמיקה, ראייה עסקית רחבה וניסיון עשיר בעולם המחשוב מאפשר למומחי הקבוצה לספק פתרונות ממוקדים ומדויקים, המותאמים לכל לקוח ולקוח בהתאם למגזר שאל.נציגים

Shahar Efraim

מנהל חטיבת התקשרויות מ..., אס.קיו לינק בע"מ

מנהל חטיבת התקשרויות מסחריות

אס.קיו לינק בע"מ

Noy Levi

מנהלת פיתוח ארגוני, SQLink

מנהלת פיתוח ארגוני

SQLink

Hadar Shiovich

Sqlink

Sqlink

Yael Gal-on

מנהלת מגזר, SQLINK

מנהלת מגזר

SQLINK

קבוצת SQLink, מעסיקה למעלה מ-2,500 מומחים ויועצים בחזית הטכנולוגיה ומספקת קשת רחבה של שירותים מתקדמים ועדכניים לדרישות השוק בעולמות של: פיתוח תוכנה, אבטחת מידע וסייבר, BI ו-BIG DATA, דיגי...

SQLabs הוא מרכז הכשרות מבית SQLink המקנה ידע מקצועי וניסיון מעשי בתחומים החמים ביותר בהייטק.

תכנית ההכשרות של SQLabs מיועדת לכם בוגרי תארים אקדמיים ומאפשרת לכם בסיומה להשתלב בהצלחה בעבודה בתפקידים המבוקשים במיוחד בתעשיית ההייטק ללא רקע קודם.

בכל שנה, אנו בוחרים מתוך אלפי בוגרים וחסרי ניסיון קודם את אלו שיצטרפו לתוכנית ההתנסות המעשית והייחודית שלנו וירכשו בה את הידע המקצועי העדכני ביותר והחסר כל כך בשוק העבודה.

אבל לא מדובר בידע טכנולוגי בלבד, אלא גם בפיתוח כישורים רכים ויכולות חשובות הנדרשות כיום בכל חברות ההייטק ובכל תפקיד כמעט החל מיכולת למידה עצמית, וכלה בחשיבה מחוץ לקופסא ומציאת פתרונות יצירתיים ויעילים.

תכנית ההכשרה הייחודית של SQLabs תוכננה במיוחד בכדי להכין אתכם לדרישות של חברות ההייטק ולצייד אתכם, הבוגרים, בכלים שישמשו אתכם לאורך כל הקריירה ויבדלו אתכם משאר המפתחים בשוק העבודה.

SQLabs מציעה ללקוחותיה שני מסלולים:

  • קורסים ציבוריים – קורסים משתתפים בודדים הן מחברות והן אנשים פרטיים.
  • קורסים מוזמנים – קורסים המותאמים לצורכי ודרישת הלקוח.

סגל מרצים מקצועי אשר מגיע מתעשיית ההיטק ומביא את ניסניונו העשיר לכיתה.

יחס אישי וסביבה תומכת לכל תלמיד, החל מתהליך הרישום, סביבת המחשוב, חומרי העזר ועוד.

נוכח התקופה, הקורסים מוצעים במחירים אטרקטיביים המאפשרים לכל אחד ואחד לשדרג את היכולות המקצועיות שלו וזאת מבלי להתפשר על איכות ההדרכה.