חברת אקסטרה- פועלת משנת 2017 בשיתוף פעולה עם תעשיית ההייטק כדי לחבר את המגזר החרדי לתחום ולאפשר קידום חרדים בהייטק הישראלי.

למעלה מ-50 חברות הייטק הגדולות בישראל פועלות יחד אתנו למען קידום נשים וגברים מהקהילה החרדית במיטב התפקידים בחברות המובילות.

חברת אקסטרה-טק פועלת לשילוב חרדים בהייטק על ידי סיוע בהכשרה והעשרה, במסגרת זו פועל המיזם להענקת הכשרה ממוקדת על פי דרישות התעשייה.

ההכשרות שלנו:

 • Software Engineer
 • DevOps
 • QA Automation
 • Data Analyst


נציגים

Shalom Damen

מנהל הכשרות והשמות, Extra Tech

מנהל הכשרות והשמות

Extra Tech

תכניות ההכשרה

פיתוח הקורסים נוצר לאחר זיהוי הצרכים ושיח מעמיק עם מנכ"לים ומנהלי פיתוח של חברות ענק. מטרת השיח הוא לזהות תחומים בהם יש אפשרות להכשרה מהירה ופוטנציאל משמעותי להשמה בשכר מכובד ובתפקיד עם אופק מקצועי רחב. לאחר בחירת תחום הקורס אנו מייצרים שיתוף פעולה ספציפי עם חברה המתמחה בתחום, חברה זו הינה שותפה מלאה בבניית הקורס ובהגדרת תנאי הסף והרקע המקצועי הנדרש לקבלה לקורס. במהלך הקורס ראשי הצוותות בחברה נוטלים חלק משמעותי בהדרכה ומשמשים כמנטורים לסטודנטים.

שיטת לימוד חדשנית

שיטת ההכשרה היא חדשנית ביותר ומבוססת על מודל Flipped Class, הייחודיות של השיטה הינה בהקניית כלים ללימוד עצמי, כל תלמיד מתקדם בקצב לימודים התואם לכישוריו, התקדמות או עצירה של תלמיד אחד לא משפיעה על התקדמותו של האחר. שיטה זו הוכחה כמגבירה כישורים אישיים ובעלת השפעה רבה על הפיתוח המקצועי של התלמידים.

שיטה זו גם משלבת הוראה פרונטלית ופלטפורמה דיגיטלית, מנגישה קורסים ממיטב המומחים בארץ ובעולם, משלבת תכני לימוד בינלאומיים ותורמת לשיפור רמת האנגלית המקצועית של הסטודנטים.

תכנית ההשמה

תהליך ההשמה מתחיל לקראת השליש האחרון של הקורס, במסגרת הליך ההשמה ניתנים לסטודנטים שירותים במעטפת רחבה:

 • צוות המחלקה מראיין את המועמדים, במטרה לחדד כישורים רכים, לזהות נקודות תורפה ולתת להם מענה ממוקד.
 • אנו מחברים את המועמדים לחברות מהתעשייה שנציגיהם עורכים ראיונות דמה טכנולוגיים, שבסיומם המועמדים מקבלים פידבק ונקודות לשיפור ולשימור.
 • לאחר כל ראיון אמיתי אנו דורשים פידבק מפורט מהחברה המראיינת ומנתחים יחד עם המועמד את המסקנות הנדרשות.
 • רכישת מיומנויות רכות בסדנאות soft skills מותאמות - חידוד ושיפור המיומנויות הנדרשות בראיונות HR הוכחו כתורמים בצורה משמעותית לסיכויי המועמדים לצליחת ראיונות עבודה וקליטה בחברות.
 • הכוונה והדרכה להמשך למידה עצמית והעמקה בתחום גם לאחר סיום הקורס תוך הדגמה מעשית לזיהוי ובחירת קורסי אונליין מקצועיים בינלאומיים המוצעים ברשת

ליווי לאחר ההשמה

 • ליווי לעובדים מבחינה מקצועית – מענה לשאלות מקצועיות, הכוונה לקורסים משלימים ועוד
 • ליווי לעובדים מבחינה תרבותית דתית- מענה לשאלות העולות מהעבודה השוטפת
 • הכוונה וליווי למעסיקים

ההשמה הינה לחברות הייטק מהמובילות במשק. עד היום נעשתה השמה בכ -20 חברות מהגדלות במשק כדוגמת NSO, Apple, Facebook, Amazon, Microsoft, Mobileye, Moovit, Infinidat, Brix Software Nokia ועוד.

העובדים יושמו בתפקידי פיתוח תוכנה, ארכיטקטורה, ניתוח מערכות ובמשרות Data Analyst, Data Engineer והנדסת אוטומציה.

יציבות בשוק

%100 מהעובדים/ות שהושמו על ידי אקסטרה-טק עובדים באותה משרה, על אף משבר הקורונה, בוגרי אקסטרה-טק לא פוטרו ואף קודמו בדרגים בתקופה זו.

אין ספק כי זו ההוכחה הטובה ביותר למיקומם בחברות המעסיקות ולאיכות עבודתם.

מספר לא מבוטל של בוגרי/ות אקסטרה הכפילו את שכרם תוך שנה אחת! חלק מהבוגרים/ות אף סומנו לעתודה ניהולית בחברות ההייטק השונות.