קווליטסט הינה חברת בדיקות התוכנה גדולה בעולם.

החברה מעסיקה כ-1200 עובדים בישראל בפריסה ארצית.

לחברה מסלול הכשרה ייעודי בשיתוף הרשות לחדשנות למקצוע בודק תוכנה אשר מטרתו לשלב את הבוגרים בחברה.נציגים

Mor Rozen

מגייסת טכנולוגית, קווליטסט

מגייסת טכנולוגית

קווליטסט

שמי מור, בת 32 בעלת תואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים מהבינתחומי, בעלת ניסיון בניהול ופיתוח צוותי עובדים, בניית תהליכי גיוס ואונבורדינג, הגדרת אסטרגיה לגיוס ומציאת פתרונות יצירתיים לגיוס ו...

על תוכנית הלימודים

קורס בודקי התוכנה של קווליטסט הינו מסלול ייחודי אשר בנוי על פי צרכי שוק העבודה בתחום הבדיקות. כחברה מעסיקה והמובילה במשק בתחומה, קווליטסט מיפתה את הכישורים הנדרשים מבוגרי הכשרה בתחום הבדיקות ובנתה סילבוס ייעודי שמטרתו לעמוד בסטנדרטים אלו.

מרצי התוכנית

את ההכשרה מובילים המדריכים הטובים בתחום לצד שילוב של הרצאות אורך על ידי בכירים בחברה בעולמות טכנולוגיים ייחודיים וכן פרויקטים אמיתיים כהתנסות כבר בשלב הקורס. מטרת התוכנית הינה להכשיר, להעריך ולבחון את החניכים על מנת לשלב את המתאימים לעבודה בחברה מיד בסיום הקורס.

בוגרי התוכנית

אחד מיתרונות מקצוע בודק התוכנה הינו שהוא אינו מחייב בהכרח הכשרה אקדמית. זהו מסלול כניסה מהיר לעולם היי טק והוא מאפשר לאנשים בעלי רקע מגוון ושונה לבצע הכשרה איכותית, אינטנסיבית ומעצימה על מנת לרכוש קריירה.

אחוזי הגיוס של בוגרי ההכשרה לעבודה בקווליטסט הינם גבוהים ביותר והם תלויים ברצון החניך, ההשקעה שלו, והמוטיבציה במהלך הקורס.