חברת CRM-PERIOD מטמיעה את מערכת סיילספורס ומייעצת ללקוחות סיילספורס בארגונים בארץ ובעולם.

החברה הוקמה על ידי גיל הוד, בעל 10 שנות ניסיון במערכת סיילספורס, בעל תעודות הסמכה של מפתח, מנהל מערכת ויועץ מטעם סיילספורס העולמית. החברה מכשירה מיישמים ומפתחים בתחום הסיילספורס ובכך מסייעת לביקוש ההולך וגדל של התעשייה בארץ לבעלי מקצוע בתחום.

קורס 1 - שינוי כיוון בקריירה מיישם סיילספורס

קורס 2 - מפתח סיילספורסנציגים

GIL HOD

בעלים, CRM-PERIOD

בעלים

CRM-PERIOD

חברת CRM-PERIOD שמה לה למטרה להגדיל את מספר אנשי המקצוע בתחום הסיילספורס ולתת לבוגרים של הקורסים שלה את הבסיס הנדרש על מנת להיכנס לתעשייה של סיילספורס שהביקוש בה לבעלי מקצוע בתחומה רק הולך וגבר. עם הכשרה יסודית לבוגרים שלה מחד ועם הקשרים בתעשיית הסיילספורס המקומית, היא מצליחה לחבר את ההון האנושי לצורך העסקי ולממש את החזון שהציגה הרשות לחדשנות בתוכנית הזו.

המודל החדשני שאנו מציעים בנוי מ 4 חלקים:

  • למידה עיונית – חודשיים וחצי של למידה עיונית עם מרצים מקצועיים.
  • למידה מעשית – תרגול במקביל ללימוד החומר התיאורטי וביסוס הבנה מעמיקה של החומר הנלמד.
  • התמחות בסקטור העסקי/ציבורי בתום תקופת הקורס – ההכרות המעמיקה של החברה עם שוק הסיילספורס ב10 השנים האחרונים, מאפשרת חיבור ייחודי וכן עם התעשייה ומאפשרת את ביצוע ההתמחות לשביעות רצון שני הצדדים – הן הצד המעסיק והן מצד הבוגר.
  • הכנה למבחני הסמכה של סיילספורס שיציגו למעסיקים את הרקע איתו הבוגר מגיע. הקושי הגדול ביותר הוא בהשמה הראשונה של הבוגר בתחום. לכן, בעזרת שלב ההתמחות ובמידה והבוגר יעבור את מבחן ההסמכה בהצלחה, אנו צופים אחוזי השמה גבוהים כתוצאה ממסלול ייחודי זה.

המרצים שלנו הם מרצים מקצועיים שחיים ונושמים סיילספורס ביום יום, אוהבים את המערכת ומבינים את הדרך שבה היא פועלת.

המרצים מביאים את הרקע והניסיון שלהם על מנת להמחיש לסטודנטים את השימוש במערכת.